Olimpia Latowicz - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Olimpia Latowicz - LZS Starawieś 4:3
  • Liwia Łochów - Polonez Mordy 1:1
  • Niwa Tęczki - Hutnik Huta Czechy 1:3
  • Zryw II Sobolew - Legion Grębków 4:2
  • Tajfun Jartypory - Iskra Kotuń 1:1
  • LUKS Ruda Wolińska - Jutrzenka Cegłów 0:3
  •        

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Polonez Mordy - LUKS Ruda Wolińska
Fenix Siennica - Tajfun Jartypory
Iskra Kotuń - Zryw II Sobolew
Legion Grębków - Niwa Tęczki
Hutnik Huta Czechy - Olimpia Latowicz
LZS Starawieś - Liwia Łochów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 238, wczoraj: 214
ogółem: 1 022 651

statystyki szczegółowe

Kontakt

Arkadiusz Reda

512-434-122

email:reda.arkadiusz@gmail.com

LKS Olimpia Latowicz

ul. Rynek 6, 05-334 Latowicz

NIP: 822 234 28 86

 

 

 

Kadra » Szczegóły

« wróć

Mariusz Pałdyna

Pozycja na boisku: obrońca
Data urodzenia: 27-12-1982


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Polonez Mordy - Olimpia Latowicz L 90' 0 - - - -
Olimpia Latowicz - Liwia Łochów L 90' 0 - - - -
LZS Starawieś - Olimpia Latowicz L 90' 0 - - - -
Olimpia Latowicz - Hutnik Huta Czechy L 90' 0 b - - -
Olimpia Latowicz - Legion Grębków L 90' 0 bb - - -
Olimpia Latowicz - Iskra Kotuń L 90' 0 - - - -
Fenix Siennica - Olimpia Latowicz L 90' 0 bb - - -
Olimpia Latowicz - Jutrzenka Cegłów L 90' 0 - - - -
LUKS Ruda Wolińska - Olimpia Latowicz L 90' 0 - - - -
Tajfun Jartypory - Olimpia Latowicz L 90' 0 - - - -
Olimpia Latowicz - Zryw II Sobolew L 90' 0 - - - -
Olimpia Latowicz - Niwa Tęczki L 46' zmiana 0 - - - -
Olimpia Latowicz - Polonez Mordy L 44' 0 - - - -
Podsumowanie 1080' 0 5 0 0 ż 0 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Olimpia LatowiczLZS Starawieś
Olimpia Latowicz 4:3 LZS Starawieś
2017-04-23, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Olimpia Latowicz 4:3 LZS Starawieś
Liwia Łochów 1:1 Polonez Mordy
Niwa Tęczki 1:3 Hutnik Huta Czechy
Zryw II Sobolew 4:2 Legion Grębków
Tajfun Jartypory 1:1 Iskra Kotuń
LUKS Ruda Wolińska 0:3 Jutrzenka Cegłów

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Statystyki drużyny