Arkadiusz Reda
512-434-122
email:reda.arkadiusz@gmail.com
LKS Olimpia Latowicz
ul. Rynek 6, 05-334 Latowicz
NIP: 822 234 28 86
Grupa I Grupa II
1. LKS "Olimpia" Latowicz 1. LZS Oleśnica
2. LZS "Herkules" Nowe Osiny 2. LZS Toki
3. LKS "Jupiter" Koszewnica 3. UKS Wiśniew
4. LZS Seroczyn 4. LZS Platerów
5. LUKS Ruda Wolińska 5. LZS "Tęcza" Korczew
6. LZS "Iskra" Kotuń 6. LZS "Torpeda" Kotuń
7. LZS Żeliszew 7. LZS "Jastrząb" Żeliszew
8. LZS "Sokół" Sionna 8. LZS Polaki
terminarz w rozwinięciu...
Terminarz dla grupy II
5.06.2011r godz. 11;00
boisko w Oleśnicy boisko w Korczewie
Oleśnica - Toki g. 11;00 Korczew - Platerów g. 11;00
Toki - Polaki g. 12;20 Platerów - Torpeda g. 12;20
Oleśnica - Polaki g. 13;40 Korczew - Torpeda g. 13.40
12.06.2011r godz. 11;00
boisko w Żeliszewie boisko w Wiśniewie
Jastrząb - Torpeda g. 11;00 Wiśniew - Platerów g. 11;00
Torpeda - Oleśnica g. 12;20 Platerów - Polaki g. 12;20
Jastrząb - Oleśnica g. 13;40 Wiśniew - Polaki g. 13;40
boisko w Seroczynie
Toki - Korczew g. 11;00
19.06.2011r godz. 15;00
boisko w Wiśniewie boisko w Żeliszewie
Wiśniew - Toki g. 15;00 Jastrząb - Polaki g. 15;00
Toki - Torpeda g. 16;20 Polaki - Korczew g. 16.;20
Wiśniew - Torpeda g. 17.40 Jastrząb - Korczew g. 17;40
boisko w Platerowie
Platerów - Oleśnica g. 16;00
23.06.2011r
boisko w Żeliszewie
Jastrząb - Wiśniew g. 16;00
26.06.2011r godz. 15;00
boisko w Oleśnicy boisko w Platerowie
Oleśnica - Korczew g. 15;00 Platerów - Jastrząb g. 15;00
Korczew - Wiśniew g. 16;20 Jastrząb - Toki g. 16;20
Oleśnica - Wiśniew g. 17;40 Platerów - Toki g. 17;40
boisko w Kotuniu
Torpeda - Polaki g. 16;00
Terminarz dla grupy I
5.06.2011r godz. 11;00
boisko w Latowiczu boisko w Seroczynie
Latowicz - Osiny g. 11;00 Seroczyn - Ruda g. 11;00
Osiny - Koszewnica g. 12;20 Ruda - Iskra g. 12;20
Latowicz - Koszewnica g. 13;40 Seroczyn - Iskra 13;40
boisko w Żeliszewie
Żeliszew - Sionna g. 11;00
12.06.2011r godz. 11;00
boisko w Latowiczu boisko w Kotuniu
Latowicz - Ruda g. 11;00 Iskra - Żeliszew g. 11;00
Ruda - Sionna g. 12;20 Żeliszew - Osiny g. 12;20
Latowicz - Sionna g. 13;40 Iskra - Osiny g. 13;40
19.06.2011r godz. 15;00
boisko w Osinach boisko w Kotuniu
Osiny - Seroczyn g. 15;00 Koszewnica - Żeliszew g. 15;00
Seroczyn - Sionna g. 16;20 Żeliszew - Ruda g. 16;20
Osiny - Sionna g. 17;40 Koszewnica - Ruda g. 17;40
23.06.2011
boisko w Osinach boisko w Kotuniu
Osiny - Ruda g. 16;00 Iskra - Latowicz g. 15;00
Koszewnica - Seroczyn g. 17;00
26.06.2011r godz. 15;00
boisko w Żeliszewie boisko w Wilczonku
Żeliszew - Latowicz g. 15;00 Sionna - Iskra g. 15;00
Latowicz - Seroczyn g. 16;20 Iskra - Koszewnica g. 16;20
Żeliszew - Seroczyn g. 17;40 Sionna - Koszewnica g. 17;40
Jak dojechać na boisko od strony Mińska.
huta minska , sinnica , latowicz , redzynskie ;)
jak sie skręca na redzyńskie jest stadion.