Ostatnia kolejka rundy jesiennej - zapowiedź

• autor: tadzik, 2013-11-07 08:44

Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2013/2014. Do najciekawszego spotkania dojdzie w Oleśnicy gdzie zawodnicy Kolektywu w spotkaniu derbowym będą podejmować ULKS  Gołąbek. Ostatnia kolejka bez Olimpii, która pauzuje.

Zapraszam do podawania swoich typów w komentarzach. Przypominam również o obstawieniu wyników w TYPERZEdokładnie typując wyniki meczów układ tabeli może się jeszcze zmienić.

LZS Starawieś - Polonez Mordy

LZS po serii porażek, w ostatniej kolejce w końcu zdobył kolejne punkty zwyciężając na wyjeździe w Laskach. Zawodnicy z Mordów 3 ostatnie spotkania przegrali i to dosyć wyraźnie dając sobie strzelić w sumie 16 bramek. Mecz teoretycznie powinien być wyrównany, jednak z racji gry u siebie faworytem spotkania gospodarze.

Kolektyw Oleśnica - ULKS Gołąbekgolabek1.jpg (75×75)

Chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie w ostatniej kolejce B - klasy. Do Oleśnicy przyjeżdża dotychczasowy lider rozgrywek oraz były klub jednego z wyróżniających się zawodników Kolektywu. Ostatnie 3 spotkania Oleśnica wygrywała zdecydowanie strzelając rywalom 16 bramek, średnia ponad 5 bramek na spotkanie - wynik robi wrażenie. Czy w spotkaniu z najlepszą defensywą ligi rozpędzony Kolektyw postara się o niespodziankę? - przekonamy się już w niedzielę. Faworytem spotkania wydaje się bezsprzecznie ULKS, liczę jednak na sprawienie niespodzianki.

Świt Barcząca - Rywal Ruchna

Świt przejechał się w ostatnim spotkaniu po zawodnikach Poloneza, nie pozostawiając żadnych złudzeń rywalom wysoko zwyciężając 7:2. Zawodnicy Ruchny w ostatnim spotkaniu dali wbić sobie 5 bramek i patrząc na ostatnie wyniki Świtu powinni postawić przysłowiowy autobus w bramce, aby nie powtórzyć wyników z poprzednich spotkań.

Kosovia Kosów Lacki Zryw II Sobolewzryw1.jpg (75×75)

Mecz pomiędzy Kosovią a Zrywem nie powinien sprawić kłopotów gospodarzom. Patrząc w statystyki, zawodnicy z Sobolewa na wyjeździe nie wygrali żadnego spotkania, strzelili rywalom 6 bramek tracąc przy tym 10. Oba zespoły swoje poprzednie mecze przegrały takim samym stosunkiem bramkowym 2:1. Faworytem spotkania bezsprzecznie Kosovia.

legion.jpg (75×75) Legion Grębków - Laskar Laski laskar.jpg (58×75)

Legion jako jedyna drużyna w lidze grając na własnym obiekcie nie straciła jeszcze punktów. W 4 spotkaniach jakie rozegrali u siebie za każdym razem schodzili z boiska zwycięsko. Nic nie zapowiada aby w najbliższym meczu miało dojść do straty punktów, bowiem do Stawisk przyjeżdża czerwona latarnia ligi Laskar.

Olimpia Latowicz - pauza

kos-zryw 2-0
leg-laskar 4-0

autor: ~abcd 2013-12-07 02:20:29