LZS Starawieś - Olimpia Latowicz 4:1 (1:1)

Bramki: Olko

Skład: Płochocki - Reda, Krzyżanowski, Dziugieł S, Kaniewski - Czewiński, Zadrożny, Pawłowicz, Rechnio - Ostolski, Olko

krótka relacja w rozwinięciu...

W ubiegłej kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe ze Starąwsią. Z racji ciężkiego terminu udaliśmy się na mecz w zaledwie 11 osobowym składzie.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Tworzymy sporo sytuacji, lecz to przeciwnicy pierwsi zdobywają bramkę – strzałem sprzed pola karnego po błędzie obrońcy. Mija kilka minut i drugi strzał na bramkę oddają gospodarze, na nasze szczęście piła odbija się od poprzeczki i ląduje w rękach bramkarza. W tej połowie LZS (wydaje mi się) miał tylko te dwie akcje które zagrażały naszej bramce. Bramkę na 1:1 strzela Olko, który dostał podanie od Zadrożnego. W pierwszej odsłonie na prowadzenie naszą drużynę mógł jeszcze wyprowadzić Dziugieł S. lecz po jednym z jego strzałów piłka odbiła się od poprzeczki, w drugiej sytuacji w sobie znany sposób nie trafił w piłkę J . Dobrą postawą wykazywał się również bramkarz gospodarzy, broniąc  strzały Pawłowicza, Olko i Zadrożnego. Po pierwszej połowie prowadziliśmy grę i udając się na przerwę nikt nie przewidywał złego scenariusza zakończenia spotkania.

Niestety druga cześć spotkania należała do gospodarzy, którzy szybko po kontrze i błędzie obrońcy podwyższają prowadzenie na 2:1. Olimpia chcąc jak najszybciej doprowadzić do remisu, kolejny raz nadziewa się na kontrę LZS – u i mamy 3:1. W ok 75. min. po kolejnym błędzie naszego obrońcy gospodarze ustalają wynik spotkania na 4:1. Ostatnie 15 min. należało do nas, lecz w bramce dobrze spisywał się goalkeeper gospodarzy, lub też nasze akcje były ciągle przerywane faulami.

Gratulacje dla LZS – u za wygrane spotkanie i determinację włożoną w ten mecz, nas teraz czeka spotkanie z Polonezem Mordy które odbędzie się w niedziele i mam nadzieję że zaprezentujemy się dużo lepiej niż w Starejwsi.