Zapowiedź XXI kolejki o mistrzostwo B - klasy

• autor: tadzik, 2013-06-07 11:03

Przed nami przedostatnia kolejka rozgrywek b - klasy siedleckiej. W tabeli prawie wszystko rozstrzygnięte, o honorowe 4 miejsce powalczą jeszcze Kosovia z Olimpią - dwie najbardziej przegrane ekipy rundy. Zapraszam do podawania swoich typów na najbliższą kolejkę.

Kosovia Kosów Lacki - Rywal Ruchna

Kosovia w tej rundzie gra dwa ostatnie spotkania już tylko "o pietruszkę". Aby liczyć się w grze o awans w ubiegłej kolejce musiała wygrać z Kolektywem i liczyć na zwycięstwo Olimpii nad Świtem - jak bylo? - wszyscy doskonale wiedzą - te dwa warunki nie zostały spełnione. Rywal natomiast sprawił ogromną niespodziankę przegrywając swoje ostanie zaległe spotkanie z Laskarem Laski 2:1 i do Kosowa Lackiego uda się w nie najlepszych humorach. W tym meczu górą na pewno gospodarze.

LZS Starawieś - Polonez Mordy

Kolejne spotkanie to mecz pomiędzy sąsiadującymi ze sobą w tabeli Starąwsią oraz Mordami. Na jesieni lepszą drużyną okazali się zawodnicy z Mordów wygrywając pewnie 4:1. LZS w meczach na własnym stadionie radzi sobie sporo lepiej niż na wyjazdach i tu może upatrywać szans na punkty z faworyzowanym Polonezem.

Typ: X

Świt Barcząca - Jastrząb Żeliszew

Mecz o 2 miejsce w tabeli b klasy. Obie drużyny posiadają po 46 pkt i obie mają zapewniony już awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Świt w obecnych rozgrywkach tylko raz schodził z boiska ze stratą punktów - w pierwszym meczu uległ Grodziskowi Krzymosze 4:1 i to on jest małym faworytem do wygrania najbliższego spotkania.

Grodzisk Krzymosze - Legion Grębków

Faworyt meczu tylko jeden i nie są nim na pewno zawodnicy Grębkowa którzy w tej rundzie zdobyli tylko 6 pkt za zwycięstwo w meczu z Laskarem oraz walkower za Nojszewiankę.

Laskar Laski - Olimpia Latowicz

Laskar w rozgrywanym w ubiegłą środę zaległym meczu z Rywalem Ruchna sprawił dużą niespodziankę wszystkim swoim zawodnikom oraz pozostałym drużyną wygrywając swoje pierwsze spotkanie po 18 rozegranych spotkaniach. Mam nadzieję że w meczu z Olimpią drużyna Laskara "nie będzie na fali" i to nasi zawodnicy wyjdą z tego spotkania ze sporym workiem bramek.

Kolektyw Oleśnica - Termin wolny (wycofanie Nojszewianki II Dobre)

autor: ~STS 2013-06-07 11:58:02

avatar Kosovia - Rywal 5:1