Zapowiedź XVIII kolejki o mistrzostwo B - klasy

• autor: tadzik, 2013-05-16 09:13

XVIII kolejka rozgrywek o mistrzostwo b - klasy. Jesteśmy na półmetku rundy wiosennej, do rozegrania zostało jeszcze 6 spotkań, w których zawodnicy z miejsc 2 - 5 muszą zrobić wszystko co w ich siłach aby na koniec sezonu mogli cieszyć się z awansu do A - klasy. Czy najbliższa kolejka pokaże przyniesie jakieś niespodzianki? Przekonamy się w weekend.

Zapraszam do podawania swoich typów.

Polonez Mordy - Grodzisk Krzymosze

Zawodnicy z Krzymosz pewnie zmierzają po tytuł mistrza b - klasy, wygrywając wszyskie 5 spotkań dotychczas rozegranych w rundzie wiosennej. Patrząc po wynikach tylko jeden mecz nie układał się po myśli Grodziska, chodzi o spotkanie z Kolektywem w którym to dali wbić sobie 3 bramki (największa liczba straconych bramek w sezonie 2012/2013 przez zespół Grodziska). Polonez w 5 spotkaniach zdobył 9 punktów, co w sumie z 25 pkt na koncie pozwala na zajęcie 6 pozycji w lidze. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami było pełne emocji i minimalnie wygrali je zawodnicy z Krzymosz 2:1. Wydaje się że najbliższy mecz skończy się podobnym wynikiem.

Typ: 2

Kosovia Kosów Lacki - LZS Starawieś

Kosovia w ostatnim spotkaniu rozgromiła Laskar aż 11:1. Myśląc o awansie mecz z LZS-em muszą wygrać. Z 30 pkt na koncie zawodnicy z Kosowa Lackiego znajdują się na 4 pozycji w tabeli b - klasy tracąc do 3 drużyny - Świt Barcząca 1 pkt (Świt do rozegrania ma jeszcze zaległe spotkanie z Laskarem). W meczu ze Starąwsią raczej punktów nie powinni stracić. Zawodnicy LZS słabo rozpoczęli rundę rewanżową przegrywając pierwsze 3 spotkania (grali z pierwszą trójką tabeli). W ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli komplet punkótw za wygraną z Laskarem oraz walkower z Nojszewianką. W pierwszym spotkaniu pomiędzy ekipami padł wynik 6:2 dla Kosovi. W tym starciu górą zapewne gospodarze.

Kolektyw Oleśnica - Laskar Laski

Spotkanie dwóch ekip które w swoich ostatnich meczach odnieśli bardzo wysokie porażki. Kolektyw przegrał ze Świtem 7:1 (brak przez większość meczu Stanisławowskiego), natomiast Laskar 11:1 z Kosovią. Kolektyw prawodopodobnie w tym meczu poprawi sobie humory wysoko wygrywając z zawodnikami z Lasek, którzy przyzwyczaili swoich sympatyków do wysokich porażek.

Typ: 1

Rywal Ruchna - Świt Barcząca

Zajmujący przedoostatnie miejsce w tabeli Rywal zmierzy się na własnym stadionie z 3 drużyną ligi - Świtem Barcząca. Rywal dotychczas wygrał tylko 2 spotkania, z czego jedno to walkower z Nojszewianką drugie to wygrana z Grębkowem i raczej nie daję mu dużych szans na punkty w meczu ze Świtem, który w tej rundzie doznał 1 porażki a pozostałe 4 mecze wygrywał strzelając przy tym 19 bramek i tracąc 7. Murawa będzie sprzyjała gospodarzom, lecz czy to wystarczy, okaże się w niedzielę

Typ: 2

Olimpia Latowicz -  Legion Grębków

Olimpia w ostatnim spotkaniu uległa Jastrzebiowi Żeliszew i trochę skomplikowała sobie sprawę o grze w wyższej klasie rozgrywkowej. Legion w tej rundzie nie prezentuje się zbyt dobrze, dotychczas wygrał tylko jedno spotkanie z Laskarem które zakończyło się wynikiem 2:0. W rundzie jesiennej w meczu między drużynami górą okazała się ekipa Legionu pokonując Olimpię 4:3. Olimpia aby nie starcić kontaktu z miejscem na podium spotkanie to musi wygrać i udowodnić że liczy się jeszcze w walce o cel jaki został postawiony przed wznowieniem rozgrywek.

Typ: 1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jastrząb Żeliszew - Termin wolny

autor: ~STS 2013-05-16 11:42:32

avatar Polonez - Grodzisk 1:2
Kosovia - LZS 4:1
Kolektyw - Laskar 5:2
Rywal - Świt 4:3
Olimpia - Legion 6:1

autor: ~mateusz848484 2013-05-16 23:36:13

avatar Jastrząb - wolny termin 1:2

autor: ~pm 2013-05-17 19:17:51

avatar Polonez - Grodzisk 3:2
Kosovia - LZS 3:1
Kolektyw - Laskar 4:0
Rywal - Świt 2:2
Olimpia - Legion 1:2

autor: ~anonim 2013-05-17 21:16:08

avatar Olimpia 10:2 legion rywal 5:3 świt kosovia 3:3 stara wieś

autor: ~anonim 2013-05-18 09:51:30

avatar olimpia-legion 2:4

autor: ~anonim 2013-05-19 09:34:40

avatar a Świt gra na lewo!

autor: ~anonim 2013-05-21 08:43:27

avatar niech gra degeneracie...my tez gramy prawie w kazdym meczu...