Olimpia Latowicz - Grodzisk Krzymosze 0:3 (0:0)

Skład: Grodzicki - Kowalski, Dziugieł P (68' Ostolski), Jajszczak (65' Dziugieł S), Wycisłowski - Kaniewski, Czerwiński (60' Reda), Pawłowicz (80' Gajowniczek), Gruszczyński, Zadrożny - Olko

więcej w rozwinięciu

W ostatniej kolejce podejmowaliśmy na własnym boisku lidera rozgrywek b – klasy Grodzisk Krzymosze.

Pierwsze minuty meczu obie drużyny rozgrywały dosyć spokojnie z lekkim wskazaniem na naszą drużynę. W ok 10 min. meczu mogliśmy wyjść na prowadzenie za sprawą Pawłowicza z prawej strony boiska obrońca Grodziska minął się z piłką i ta trafiła pod nogi naszego zawodnika, lecz niestety strzał oddany przez naszego zawodnika pewnie został obroniony przez bramkarza gości. Klika akcji z jednej jak i drugiej strony nie potrafiło znaleźć drogi do bramki. Goście w tej połowie zdobyli 2 bramki, ale obie nie zostały uznane, ponieważ gracze przyjezdnych znajdowali się na pozycjach spalonych. O ile pierwsza sytuacja to 100% spalony o tyle w drugiej to tylko sędzia wie czy zawodnik gości znalazł się na spalonym. Ostatnie 10 min zarysowała się przewaga gości. Obie drużyny miały po kilka sytuacji na zmianę wyniku, lecz niestety żadnej z nich się to nie udało. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.

W ok. 60 minucie pierwszą bramkę zdobywają gracze z Krzymosz. Kolejna bramka pada w odstępie 5 min. Kolejna kontra – błąd obrońcy i wynik 0:2. Nasi zawodnicy próbowali zmienić rezultat, lecz niestety akcje były rozbijane przez obronę lub też bardzo dobrze w bramce spisywał się bramkarz Grodziska. Bramkę ustalająca wynik spotkania na 0:3 zdobywają goście w ok 80 min. Nasi zawodnicy chcieli strzelić chociażby bramkę honorową, ale tego dnia niestety nie było nam to dane.

Podsumowując, spotkanie mogło się podobać kibicom, dużo akcji jednej jak i drugiej drużyny, oczywiście goście stworzyli sobie ich trochę więcej, szkoda że tak się potoczyły losy tego spotkania i bramki zdobywali tylko przeciwnicy.

Za tydzień udajemy się do Huty Mińskiej na mecz ze Świtem Barcząca, miejmy nadzieję że w kolejnych meczach nie będziemy tracili już punktów, licząc na awans do wyższej klasy rozgrywek.