Olimpia Latowicz - Rywal Ruchna 3:0 (1:0)

Bramki: Olko x 2, Zadrożny

Skład: Grodzicki - Kowalski, Reda (60' Dziugieł S), Ostolski, Wycisłowski, Dziugieł P (70' Gajowniczek). - Zadrożny, Czerwiński, Pawłowicz, Jajszczak (46' Całka (50' Domański)) - Olko

więcej w rozwinięciu

(zdj. reakcja trenera oddająca przebieg spotkania w naszym wykonaniu)

W III kolejce siedleckiej B – klasy zmierzyliśmy się z drużyną Rywal Ruchna. Pierwsze minuty meczu, tak jak w dotychczasowych dwóch spotkaniach, należały do Olimpii. Nasi zawodnicy stwarzali sobie bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki, lecz również jak w poprzednich spotkaniach brakowało wykończenia. Pierwsza połowa zakończyła się jednak na nasze szczęście wynikiem1:0, patrząc na stworzone sytuacje i tzw. 2-3 setki powinniśmy schodzić na przerwę z wyższym prowadzeniem. Końcowe 10 minut pierwszej połowy należało do przeciwników, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji, lecz ich strzały były bardzo niecelne, bądź też ataki kończyły się rozbijane przez obronę.

Druga połowa – przez pierwsze minuty optyczną przewagę posiadają przeciwnicy, lecz po jednej z kontr nasza drużyna wychodzi na prowadzenie. Nasi zawodnicy zaczynają grać spokojniej, gramy trochę więcej piłką, dużo fauli Rywala w środku oraz z lewej strony boiska, gdzie nie do zatrzymania był Zadrożny. Na ok. 10 min. przed końcem meczu zdobywamy bramkę na 3:0 i do końca spotkania wynik nie ulega zmianie. Przy wyniku 2:0 goście przeprowadzają akcję po której mogli zdobyć bramkę kontaktową, lecz piłkę do zmierzającej siatki, znanym tylko sobie sposobem zatrzymuje Kowalski.

Cieszą zdobyte 3 pkt, oraz to że nie straciliśmy bramki. O meczu, trzeba szybko zapomnieć, aby w przyszłych nie zagrać tak jak w spotkaniu z Ruchną.

Reakcja trenera jak widać na jednym ze zdjęć opisuje, jak wyglądało to spotkanie w naszym wykonaniu.