Wynik z rudny jesiennej 1:1

• Komentarzy [26]
  • czytano: [1247]

autor: ~Na 2012-05-06 15:30:19

avatar Jakies zmiany na nowy sezon muszą być bo Płakać sie chce jak wygrywasz 4 do 2 i remisujesz4:4

autor: ~Boby Brown 2012-05-07 08:40:43

avatar Dali wy d*****. Ogarnijta się

autor: ~anonim 2012-05-07 09:07:08

avatar Ludzie co wy robicie ?? Starawieś ma 6 pkt , w czym 4 zdobyła grając z Olimpią .

autor: ~anonim 2012-05-07 10:15:53

avatar Nie było składu czy co sie stało...wczesj dobry temis z Viktoria a teraz poraszka z ostatnia drużyna.Teraz cieżki mecz z Wicherem ale u nas stawiam na Olimpie

autor: ~anonim 2012-05-07 10:44:39

avatar jak jedzie na mecz 13 a w pierwszym gra 4 rezerwowych do tego brak bramkarza to co tu sie dziwic podziekujmy tylko nieobecnym

autor: ~anonim 2012-05-07 12:30:19

avatar i co z tego że 4 rezerwowych , jak Starawieś potrafiła do tej pory zremisować tylko 3 mecze ? powraca Olimpia z przed kilku sezonów .

autor: ~co sie dzieje 2012-05-07 12:30:22

avatar szczerze NIC nie graliście fartowny przypadkowy karny którego nie powinno nawet być! Ile strzałów oddaliście na bramkę LZS w 1 połowie może 2 a w drugiej 3 w tym karny. jak macie tak grac to w ogóle nie grajcie. nie ma co gadać na bramkarza bo lzs też nie miał z podstawowego składu z czego mi wiadomo

autor: ~nie przedstawie sie 2012-05-07 12:42:35

avatar nie graliśmy nic to prawda, w pierwszej połowie całkowity brak jakiegokolwiek pomysłu, druga połowa lepsza zdecydowanie, lzs wyszedł może kilka razy ze swojej połowy, waliliśmy głową w mur, na dodatek kolejny raz sędziowie wykazali się geniuszem, w pierwszej połowie gracz z 16 powinien dostać czerwoną kartę kosiły wszystkich do których zdążył dobiec, sędzia nawet wolnych nie gwizdał :) i najlepszy tekst sędziego do zawodnika nr 21: "daje wam karnego na 2:0, a wy takie rzeczy odstawiacie, chyba będę musiał was ukarać", śmiech ;]

autor: DoLeeeK 2012-05-07 12:53:31

Profil DoLeeeK w Futbolowo LZS to nie jest "piłkarsko" tak słaba drużyna jak wskazuje tabela. Mają dużo młodzieży i są słabi mentalnie, jak tracą bramkę rozsypują się całkowicie. Z nami do momentu straty bramki trzymali się dzielnie. pozdro

autor: ~taka prawda 2012-05-07 13:08:34

avatar lzs jest słaby bo sama młodzież gra srednia wieku 21lat i osoby poczatkujace. 2 sezony temu ta sama druzyna mieli 4 miejsce szczerze to lzs grał jakaś piłke a latowicz pokazał swój badzo słaby mecz pozdro

autor: ~lzs 2012-05-07 16:38:34

avatar w LZS zabrakło 5 podstawowych zawodników w tym bramkarza ( jesli ktoś sobie zyczy mogę wymienic nawet po nazwisku i pozycji na boisku) Ci co byli widzieli ze grała sama mlodzież. Ta Starawieś z 4 miejsca to juz nie to samo. 5 kluczowych graczy odeszło (4 Ruchna i 1 Nojszewianka)Grają młodzi niedoświadczeni ale ambitni i to sie chwali. Jak bedzie w przyszłości? Zobaczymy!!! I nie zwalajcie na sędziego, bo w swiatło bramki oprocz karnych to moze 3-4 strzały były w tym jeden groźny w 2 polowie. Także tak to wyglądało. Pozdro

autor: ~ol 2012-05-07 16:59:18

avatar graliśmy słabo nikt nie zaprzecza, ale nie mów mi że mecz wygraliście z dużą pomocą sędziego, pierwszy gol zdobyty prawidłowo, drugi po faulu na bramkarzu czego oczywiście nie zauważył sędzia, przy wyniku 1:1 to my byliśmy drużyną przeważającą,ale się nie udało... :)

autor: ~Kazik 2012-05-07 18:12:34

avatar Co ja pacze? Co ja widze? Olimpia w III lidze!

autor: ~do Kazik 2012-05-07 18:27:56

avatar Kaziu co powiesz o meczu??a kazio: mówiłem ze beda karne ;)

autor: ~ol 2012-05-07 20:42:21

avatar nie placz mieliście 2 karne też kontrowersyjne

autor: ~lzs 2012-05-07 20:48:43

avatar graliscie słabo jak nikt daliście d***** wasza wina było nie dawać a sedzia sedziował jak uważał

autor: ~anonim 2012-05-07 20:49:26

avatar szczególnie drugi

autor: ~anonim 2012-05-07 22:28:07

avatar same słowa sędziego tj.
"daje wam karnego na 2:0, a wy takie rzeczy odstawiacie, chyba będę musiał was ukarać", śmiech ;]
juz mówi ze wynik był wypaczony,

autor: ~anonim 2012-05-07 22:46:47

avatar no człowieku zartował sobie. gdyby chciał wypaczyć wynik nie dawałby Wam 2 karnych, wez proszę Cie bo przesadzasz!!!!

autor: ~anonim 2012-05-08 06:48:38

avatar żartował? - tak powiedział i tak robił,

a potem jak był pod presją zawodników troche chcial poprawic swój wizerunek

a co do karnych - pierwszy był a drugi juz przy wyniku 3:1 to dał bo i tak juz był koniec meczu a wynik i tak był zły to mogł sobie pozwolic na karnego

autor: ~anonim 2012-05-08 08:48:44

avatar prawda jest taka ,jakbysmy wygrali ten mecz,teraz gramy z wichrem to przy zwyciestwie zbizilibysmy sie do awansu a tak bedziemy klepac b klase

autor: ~anonim 2012-05-08 08:50:24

avatar kolejny sezon ,jestesmy poprostu slabi,jestesmy jednym slowem ciotami :(,

autor: Pier123 2012-05-08 09:07:57

Profil Pier123 w Futbolowo panowie jaka liga tacy sędziowie, z pewnością pomóc LZS na siłę nie chcieli, bo spadek im chyba nie grozi ;)

autor: ~Olimpia 2012-05-08 11:56:43