Arkadiusz Reda
512-434-122
email:reda.arkadiusz@gmail.com
LKS Olimpia Latowicz
ul. Rynek 6, 05-334 Latowicz
NIP: 822 234 28 86
W rozwinięciu podsumowanie turnieju wraz z wynikami poszczególnych meczy
Grupa A | Bramki | Z-R-P | Punkty |
Świt Barcząca | 9:1 | 3:1:0 | 10 |
CWKS Laliny | 8:2 | 3:1:0 | 10 |
Wężyczyn | 6:8 | 1:0:3 | 3 |
Królewskie Team | 5:5 | 2:0:2 | 6 |
Albatrosy Siedlce | 1:11 | 0:0:4 | 0 |
Królewskie Team – Albatrosy Siedlce 2:1
CWKS Laliny – Wężyczyn 2:1
Albatrosy Siedlce – Wężyczyn 0:4
Świt Barcząca – Królewskie Team 2:0
CWKS Laliny – Świt Barcząca 1:1
CWKS Laliny – Albatrosy Siedlce 4:0
Świt Barcząca – Wężyczyn 3:0
Królewskie Team – CWKS Laliny 0:1
Wężyczyn – Królewskie Team 1:3
Albatrosy Siedlce – Świt Barcząca 0:1
Grupa B | Bramki | Z-R-P | Punkty |
Margo | 7:2 | 3:0:0 | 9 |
Masakra | 3:3 | 1:0:2 | 3 |
Starowola | 2:7 | 0:0:3 | 0 |
Żaków | 4:2 | 2:0:1 | 6 |
Zatorze | Drużyna nie stawiła się! |
Żaków – Masakra 1:0
Żaków – Starowola 3:0
Margo – Masakra 3:1
Starowola – Margo 1:2
Masakra – Starowola 2:1
Żaków – Margo 0:2
Grupa C | Bramki | Z-R-P | Punkty |
Olimpia Latowicz | 10:3 | 4:0:0 | 12 |
Smakosze | 3:6 | 1:0:3 | 3 |
ACE Kace Strachomin | 7:9 | 2:0:2 | 6 |
FC Na Polewce | 6:7 | 1:1:2 | 4 |
Patologia Squad | 4:5 | 1:1:2 | 4 |
FC Na Polewce – Smakosze 0:1
ACE Kace Strachomin – Patologia Squad 1:0
Smakosze – Patologia Squad 0:1
Olimpia Latowicz – FC Na Polewce 2:0
Patologia Squad – Olimpia Latowicz 1:2
ACE Kace Strachomin – Smakosze 3:1
Olimpia Latowicz - ACE Kace Strachomin 4:1
FC Na Polewce – Patologia Squad 2:2
ACE Kace Strachomin – FC Na Polewce 2:4
Smakosze – Olimpia Latowicz 1:2
Do półfinałów awansowały po dwa zespoły z każdej grupy:
Świt Barcząca – ACE Kace Strachomin 1:3
Margo – CWKS Laliny 2:0
Olimpia Latowicz – Żaków 1:0
W finale drużyny grały każda z każdą:
Margo – Olimpia Latowicz 2:1
ACE Kace Strachomin – Margo 0:3
Olimpia Latowicz – ACE Kace Strachomin 1:0
1. Margo
2. Olimpia Latowicz
3. ACE Kace Strachomin
Najlepszy strzelec turnieju – Michał Bondara (Margo)
Najlepszy bramkarz turnieju – Daniel Czerwiński (Olimpia Latowicz)
Najlepszy gracz turnieju – Michał Bondara (Margo)
W imieniu organizatorów zwycięzcom gratulujemy, wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju.
Tadziu, będą zdjęcia?
kilka zamieściłem :) nie powalaja na kolana ale są
rywal-ruchna.futbolowo.pl zapraszamy!!!
22 kolejka B-klasy 20.05.2012 Rywal- Olimpia L godz:15:00