Olimpia Latowicz - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Olimpia Latowicz - LZS Starawieś 4:3
  • Liwia Łochów - Polonez Mordy 1:1
  • Niwa Tęczki - Hutnik Huta Czechy 1:3
  • Zryw II Sobolew - Legion Grębków 4:2
  • Tajfun Jartypory - Iskra Kotuń 1:1
  • LUKS Ruda Wolińska - Jutrzenka Cegłów 0:3
  •        

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Polonez Mordy - LUKS Ruda Wolińska
Fenix Siennica - Tajfun Jartypory
Iskra Kotuń - Zryw II Sobolew
Legion Grębków - Niwa Tęczki
Hutnik Huta Czechy - Olimpia Latowicz
LZS Starawieś - Liwia Łochów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 272, wczoraj: 214
ogółem: 1 022 685

statystyki szczegółowe

Kontakt

Arkadiusz Reda

512-434-122

email:reda.arkadiusz@gmail.com

LKS Olimpia Latowicz

ul. Rynek 6, 05-334 Latowicz

NIP: 822 234 28 86

 

 

 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-20 Fenix Siennica 0:3 Polonez Mordy zobacz ›
2016-08-20 Jutrzenka Cegłów 6:2 Iskra Kotuń zobacz ›
2016-08-20 LUKS Ruda Wolińska 0:0 Legion Grębków zobacz ›
2016-08-20 Zryw II Sobolew 2:7 Liwia Łochów zobacz ›
2016-08-20 Niwa Tęczki 3:3 Olimpia Latowicz relacja ›
2016-08-20 Tajfun Jartypory 3:0 LZS Starawieś zobacz ›
2016-08-27 Polonez Mordy 6:2 Olimpia Latowicz zobacz ›
2016-08-27 Liwia Łochów 3:2 Niwa Tęczki zobacz ›
2016-08-27 LZS Starawieś 3:3 Zryw II Sobolew zobacz ›
2016-08-27 Iskra Kotuń 3:3 LUKS Ruda Wolińska zobacz ›
2016-08-27 Fenix Siennica 1:2 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2016-08-27 Tajfun Jartypory 4:1 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
2016-09-04 Jutrzenka Cegłów 2:2 Polonez Mordy zobacz ›
2016-09-04 LUKS Ruda Wolińska 3:0 Fenix Siennica zobacz ›
2016-09-04 Tajfun Jartypory 3:3 Legion Grębków zobacz ›
2016-09-04 Zryw II Sobolew 2:2 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
2016-09-04 Niwa Tęczki 0:1 LZS Starawieś zobacz ›
2016-09-04 Olimpia Latowicz 0:6 Liwia Łochów relacja ›
2016-09-11 LZS Starawieś 1:0 Olimpia Latowicz zobacz ›
2016-09-11 Polonez Mordy 2:0 Liwia Łochów zobacz ›
2016-09-11 Hutnik Huta Czechy 1:3 Niwa Tęczki zobacz ›
2016-09-11 Legion Grębków 5:2 Zryw II Sobolew zobacz ›
2016-09-11 Iskra Kotuń 7:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
2016-09-11 Jutrzenka Cegłów 5:0 LUKS Ruda Wolińska zobacz ›
2016-09-18 LUKS Ruda Wolińska 2:5 Polonez Mordy zobacz ›
2016-09-18 Tajfun Jartypory 0:3 Fenix Siennica zobacz ›
2016-09-18 Zryw II Sobolew 2:3 Iskra Kotuń zobacz ›
2016-09-18 Niwa Tęczki 0:3 Legion Grębków zobacz ›
2016-09-18 Olimpia Latowicz 6:0 Hutnik Huta Czechy relacja ›
2016-09-18 Liwia Łochów 9:0 LZS Starawieś zobacz ›
2016-09-25 Polonez Mordy 3:0 LZS Starawieś zobacz ›
2016-09-25 Hutnik Huta Czechy 0:7 Liwia Łochów zobacz ›
2016-09-25 Iskra Kotuń 5:2 Niwa Tęczki zobacz ›
2016-09-25 Fenix Siennica 1:0 Zryw II Sobolew zobacz ›
2016-09-25 Jutrzenka Cegłów 5:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
2016-09-25 Olimpia Latowicz 5:2 Legion Grębków relacja ›
2016-10-02 Tajfun Jartypory 2:2 LUKS Ruda Wolińska zobacz ›
2016-10-02 Zryw II Sobolew 1:4 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
2016-10-02 Niwa Tęczki 6:0 Fenix Siennica zobacz ›
2016-10-02 Olimpia Latowicz 2:5 Iskra Kotuń relacja ›
2016-10-02 Liwia Łochów 3:0 Legion Grębków zobacz ›
2016-10-02 LZS Starawieś 2:0 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
2016-10-09 Polonez Mordy 9:2 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
2016-10-09 Legion Grębków 4:0 LZS Starawieś zobacz ›
2016-10-09 Iskra Kotuń 4:3 Liwia Łochów zobacz ›
2016-10-09 Fenix Siennica 2:2 Olimpia Latowicz relacja ›
2016-10-09 Jutrzenka Cegłów 6:1 Niwa Tęczki zobacz ›
2016-10-09 LUKS Ruda Wolińska 3:7 Zryw II Sobolew zobacz ›
2016-10-16 Tajfun Jartypory 2:4 Polonez Mordy zobacz ›
2016-10-16 Niwa Tęczki 0:1 LUKS Ruda Wolińska zobacz ›
2016-10-16 Olimpia Latowicz 1:3 Jutrzenka Cegłów relacja ›
2016-10-16 Liwia Łochów 9:0 Fenix Siennica zobacz ›
2016-10-16 LZS Starawieś 1:7 Iskra Kotuń zobacz ›
2016-10-16 Hutnik Huta Czechy 3:2 Legion Grębków zobacz ›
10  2016-10-23 Polonez Mordy 5:0 Legion Grębków zobacz ›
10  2016-10-23 Iskra Kotuń 13:1 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
10  2016-10-23 Fenix Siennica 9:1 LZS Starawieś zobacz ›
10  2016-10-23 Jutrzenka Cegłów 1:2 Liwia Łochów zobacz ›
10  2016-10-23 LUKS Ruda Wolińska 4:12 Olimpia Latowicz relacja ›
10  2016-10-23 Tajfun Jartypory 3:0 Zryw II Sobolew zobacz ›
11  2016-10-30 Zryw II Sobolew 0:3 Polonez Mordy zobacz ›
11  2016-10-30 Niwa Tęczki 3:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
11  2016-10-30 Liwia Łochów 3:1 LUKS Ruda Wolińska zobacz ›
11  2016-10-30 LZS Starawieś 0:9 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
11  2016-10-30 Hutnik Huta Czechy 7:2 Fenix Siennica zobacz ›
11  2016-10-30 Legion Grębków 3:8 Iskra Kotuń zobacz ›
12  2016-11-06 Polonez Mordy 5:4 Iskra Kotuń zobacz ›
12  2016-11-06 Fenix Siennica 3:0 Legion Grębków zobacz ›
12  2016-11-06 Jutrzenka Cegłów 8:0 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
12  2016-11-06 LUKS Ruda Wolińska 3:0 LZS Starawieś zobacz ›
12  2016-11-06 Tajfun Jartypory 3:3 Olimpia Latowicz relacja ›
12  2016-11-06 Zryw II Sobolew 4:3 Niwa Tęczki zobacz ›
13  2016-11-13 Niwa Tęczki 2:3 Polonez Mordy zobacz ›
13  2016-11-13 Olimpia Latowicz 2:6 Zryw II Sobolew relacja ›
13  2016-11-13 Liwia Łochów 3:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
13  2016-11-13 Hutnik Huta Czechy 1:3 LUKS Ruda Wolińska zobacz ›
13  2016-11-13 Legion Grębków 3:3 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
13  2016-11-13 Iskra Kotuń 2:5 Fenix Siennica zobacz ›
14  2017-04-02 Polonez Mordy 4:1 Fenix Siennica zobacz ›
14  2017-04-02 Iskra Kotuń 0:3 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
14  2017-04-02 Legion Grębków 6:1 LUKS Ruda Wolińska zobacz ›
14  2017-04-02 Liwia Łochów 3:1 Zryw II Sobolew zobacz ›
14  2017-04-02 Olimpia Latowicz 5:1 Niwa Tęczki relacja ›
14  2017-04-02 LZS Starawieś 1:3 Tajfun Jartypory zobacz ›
15  2017-04-09 Olimpia Latowicz 0:9 Polonez Mordy relacja ›
15  2017-04-09 Niwa Tęczki 3:3 Liwia Łochów zobacz ›
15  2017-04-09 Zryw II Sobolew 5:2 LZS Starawieś zobacz ›
15  2017-04-09 LUKS Ruda Wolińska 1:4 Iskra Kotuń zobacz ›
15  2017-04-09 Jutrzenka Cegłów 2:1 Fenix Siennica zobacz ›
15  2017-04-09 Hutnik Huta Czechy 1:2 Tajfun Jartypory zobacz ›
16  2017-04-15 Polonez Mordy 2:1 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
16  2017-04-15 Fenix Siennica 3:0 LUKS Ruda Wolińska zobacz ›
16  2017-04-15 Legion Grębków Tajfun Jartypory 17:00
16  2017-04-15 Hutnik Huta Czechy 3:2 Zryw II Sobolew zobacz ›
16  2017-04-15 LZS Starawieś 0:1 Niwa Tęczki zobacz ›
16  2017-05-10 Liwia Łochów Olimpia Latowicz 18:00
17  2017-04-23 Olimpia Latowicz 4:3 LZS Starawieś relacja ›
17  2017-04-23 Liwia Łochów 1:1 Polonez Mordy zobacz ›
17  2017-04-23 Niwa Tęczki 1:3 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
17  2017-04-23 Zryw II Sobolew 4:2 Legion Grębków zobacz ›
17  2017-04-23 Tajfun Jartypory 1:1 Iskra Kotuń zobacz ›
17  2017-04-23 LUKS Ruda Wolińska 0:3 Jutrzenka Cegłów zobacz ›
18  2017-04-30 Polonez Mordy LUKS Ruda Wolińska 17:00
18  2017-04-30 Fenix Siennica Tajfun Jartypory 17:00
18  2017-04-30 Iskra Kotuń Zryw II Sobolew 17:00
18  2017-04-30 Legion Grębków Niwa Tęczki 17:00
18  2017-04-30 Hutnik Huta Czechy Olimpia Latowicz 16:00
18  2017-04-30 LZS Starawieś Liwia Łochów 17:00
19  2017-05-07 LZS Starawieś Polonez Mordy 17:00
19  2017-05-07 Liwia Łochów Hutnik Huta Czechy 17:00
19  2017-05-07 Niwa Tęczki Iskra Kotuń 17:00
19  2017-05-07 Zryw II Sobolew Fenix Siennica 17:00
19  2017-05-07 Tajfun Jartypory Jutrzenka Cegłów 17:00
19  2017-05-07 Legion Grębków Olimpia Latowicz 15:00
20  2017-05-13 Iskra Kotuń Olimpia Latowicz 16:00
20  2017-05-14 LUKS Ruda Wolińska Tajfun Jartypory 17:00
20  2017-05-14 Jutrzenka Cegłów Zryw II Sobolew 17:00
20  2017-05-14 Fenix Siennica Niwa Tęczki 17:00
20  2017-05-14 Legion Grębków Liwia Łochów 17:00
20  2017-05-14 Hutnik Huta Czechy LZS Starawieś 17:00
21  2017-05-21 Hutnik Huta Czechy Polonez Mordy 17:00
21  2017-05-21 LZS Starawieś Legion Grębków 17:00
21  2017-05-21 Liwia Łochów Iskra Kotuń 17:00
21  2017-05-21 Olimpia Latowicz Fenix Siennica 18:00
21  2017-05-21 Niwa Tęczki Jutrzenka Cegłów 17:00
21  2017-05-21 Zryw II Sobolew LUKS Ruda Wolińska 17:00
22  2017-05-28 Polonez Mordy Tajfun Jartypory 17:00
22  2017-05-28 LUKS Ruda Wolińska Niwa Tęczki 17:00
22  2017-05-28 Jutrzenka Cegłów Olimpia Latowicz 17:00
22  2017-05-28 Fenix Siennica Liwia Łochów 17:00
22  2017-05-28 Iskra Kotuń LZS Starawieś 17:00
22  2017-05-28 Legion Grębków Hutnik Huta Czechy 17:00
23  2017-06-04 Legion Grębków Polonez Mordy 17:00
23  2017-06-04 Hutnik Huta Czechy Iskra Kotuń 17:00
23  2017-06-04 LZS Starawieś Fenix Siennica 17:00
23  2017-06-04 Liwia Łochów Jutrzenka Cegłów 17:00
23  2017-06-04 Olimpia Latowicz LUKS Ruda Wolińska 18:00
23  2017-06-04 Zryw II Sobolew Tajfun Jartypory 17:00
24  2017-06-11 Polonez Mordy Zryw II Sobolew 17:00
24  2017-06-11 Tajfun Jartypory Niwa Tęczki 17:00
24  2017-06-11 LUKS Ruda Wolińska Liwia Łochów 17:00
24  2017-06-11 Jutrzenka Cegłów LZS Starawieś 17:00
24  2017-06-11 Fenix Siennica Hutnik Huta Czechy 17:00
24  2017-06-11 Iskra Kotuń Legion Grębków 17:00
25  2017-06-18 Iskra Kotuń Polonez Mordy 17:00
25  2017-06-18 Legion Grębków Fenix Siennica 17:00
25  2017-06-18 Hutnik Huta Czechy Jutrzenka Cegłów 17:00
25  2017-06-18 LZS Starawieś LUKS Ruda Wolińska 17:00
25  2017-06-18 Olimpia Latowicz Tajfun Jartypory 18:00
25  2017-06-18 Niwa Tęczki Zryw II Sobolew 17:00
26  2017-06-24 Zryw II Sobolew Olimpia Latowicz 13:00
26  2017-06-25 Polonez Mordy Niwa Tęczki 17:00
26  2017-06-25 Tajfun Jartypory Liwia Łochów 17:00
26  2017-06-25 LUKS Ruda Wolińska Hutnik Huta Czechy 17:00
26  2017-06-25 Jutrzenka Cegłów Legion Grębków 17:00
26  2017-06-25 Fenix Siennica Iskra Kotuń 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Olimpia LatowiczLZS Starawieś
Olimpia Latowicz 4:3 LZS Starawieś
2017-04-23, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Olimpia Latowicz 4:3 LZS Starawieś
Liwia Łochów 1:1 Polonez Mordy
Niwa Tęczki 1:3 Hutnik Huta Czechy
Zryw II Sobolew 4:2 Legion Grębków
Tajfun Jartypory 1:1 Iskra Kotuń
LUKS Ruda Wolińska 0:3 Jutrzenka Cegłów

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Statystyki drużyny