Olimpia Latowicz - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Olimpia Latowicz - LZS Starawieś 4:3
  • Liwia Łochów - Polonez Mordy 1:1
  • Niwa Tęczki - Hutnik Huta Czechy 1:3
  • Zryw II Sobolew - Legion Grębków 4:2
  • Tajfun Jartypory - Iskra Kotuń 1:1
  • LUKS Ruda Wolińska - Jutrzenka Cegłów 0:3
  •        

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Polonez Mordy - LUKS Ruda Wolińska
Fenix Siennica - Tajfun Jartypory
Iskra Kotuń - Zryw II Sobolew
Legion Grębków - Niwa Tęczki
Hutnik Huta Czechy - Olimpia Latowicz
LZS Starawieś - Liwia Łochów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 18, wczoraj: 128
ogółem: 925 104

statystyki szczegółowe

Kontakt

Arkadiusz Reda

512-434-122

email:reda.arkadiusz@gmail.com

LKS Olimpia Latowicz

ul. Rynek 6, 05-334 Latowicz

NIP: 822 234 28 86

 

 

 

Aktualności

LZS Starawieś

  • autor: tadzik, 2017-04-24 10:44

Olimpia Latowicz - LZS Starawieś (2:1) 4:3

Skład: Jabłoński - Dziugieł, Krzewski (80' Płatek A), Padysz, Mucha - Maciejec, Czerwiński (70' Szewczyk), Celej, Zadrożny - Pałdyna R

Bramki: Jajszczak, Pałdyna R, Celej, Maciejec


Liwia Łochów

  • autor: tadzik, 2017-04-13 14:26

Liwa Łochów - Olimpia Latowicz ÷

godz. 16.00

15.04.2017 (sobota) Łochów


Polonez Mordy

  • autor: tadzik, 2017-04-07 09:17

Olimpia Latowicz - Polonez Mordy 0:9 (0:5)

Skład: Padysz - Kowalski, Płatek (Pałdyna M 46'), Dziugieł, Krzewski (Rechnio 60') - Maciejec, Celej P, Jajsczak, Radzio, Ostolski - Pałdyna R

 


LUKS Ruda Wolińska

  • autor: tadzik, 2016-05-20 11:56

Olimpia Latowicz - LUKS Ruda Wolińska ÷

Latowicz, 22.05.2016 (niedziela)

godz. 17.00

zbiórka 16.00


Facebook

Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Olimpia LatowiczLZS Starawieś
Olimpia Latowicz 4:3 LZS Starawieś
2017-04-23, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Olimpia Latowicz 4:3 LZS Starawieś
Liwia Łochów 1:1 Polonez Mordy
Niwa Tęczki 1:3 Hutnik Huta Czechy
Zryw II Sobolew 4:2 Legion Grębków
Tajfun Jartypory 1:1 Iskra Kotuń
LUKS Ruda Wolińska 0:3 Jutrzenka Cegłów

Kalendarium

20

08-2017

niedziela

21

08-2017

pon.

22

08-2017

wtorek

23

08-2017

środa

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

Statystyki drużyny